Radomsko, Łódzkie 5.8o Sobota, 14 Grudnia 2019

Absolwent studiów chemicznych

Data dodania:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów, którzy po okresie pełnego wdrożenia i szkoleń rozpoczną pracę na stanowisku Młodszego Inżyniera ds. mieszanek gumowych.

Zakres obowiązków:
- po okresie pełnego, kilkutygodniowego szkolenia i wdrożenia praca na stanowisku Młodszego Inżyniera ds. Mieszanek Gumowych
- analiza procesu produkcyjnego
- wsparcie działu jakości, prototypów oraz industrializacji w obszarze zastosowania nowych mieszanek gumowych, ich testowania i analizy problemów
- wsparcie w nowych uruchomieniach procesów i produktów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (obszar chemii)- firma otwarta jest również na zatrudnienie studentów ostatniego roku studiów
- znajomość języka angielskiego umożlwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
- chęć nauki i zaangażowanie w codzienną pracę

Korzyści:

- branie udziału w projektach nowych uruchomieniach procesów i produktów
- bogaty pakiet benefitów
- pełne, kilkutygodniowe wdrożenie procesowe
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
100.00 zł
Grafton
+48691901045
daria.tandos@grafton.pl