Nowe zasady bezpieczeństwa sanitarnego w szpitalu w Radomsku

Nowe zasady bezpieczeństwa sanitarnego w szpitalu w Radomsku Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

Szpital Powiatowy w Radomsku wprowadził nowe zasady postępowania chroniące pacjentów, jak również personel medyczny przed zakażeniem koronawirusem.

Zalecenia te opierają się o przepisy prawne i zarządzenia wydane przez Ministerstwo Zdrowia, sanepid a także informacje przekazywane przez międzynarodowe organizacje ds. zakażeń.

- W związku z wdrożonym w życie czwartym etapem znoszenia obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem COVID-19 przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni zamkniętej naszej placówki. Wizyta w Szpitalu Powiatowym w Radomsku wiąże się z bezwzględnym obowiązkiem zakrywania ust i nosa przez Państwa a także personel medyczny. Jednocześnie przypominamy o konieczności zachowania minimum 2-metrowej odległości od innych na korytarzach szpitalnych a także w miarę możliwości o unikaniu korzystania z wind. Pandemia koronawirusa wcale się nie skończyła wręcz przybiera na sile. Świadczą o tym wzrastające liczby osób zakażonych na terenie województwa łódzkiego – czytamy w komunikacie dyrekcji szpitala.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus szpital radomsko zasady bezpieczeństwa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE