Nasz czytelnik: To są żarty. Nie było ogrzewania, a teraz wody

Nasz czytelnik: To są żarty. Nie było ogrzewania, a teraz wody Fot. pgk

- To są po prostu żarty z obywateli. Jak nie ma ogrzewania to teraz wody w kranie - grzmi w przesłanej informacji do naszej redakcji jeden z mieszkańców osiedla Tysiąclecia. 4 marca od rana w części osiedla nie ma wody. PGK zapewnia, ze około godz. 15.00 zostanie przywrócona dostawa wody.

W porannym komunikacie PGK Radomsko czytamy:

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że dziś 4 marca 2024 r. na odcinku od ronda w ul. Jagiellońskiej do ul. Piastowskiej nastąpiła przerwa w dostawie wody. Sytuacja ta spowodowana jest przebudową sieci wodociągowej w osiedlu Łokietka. Informujemy, że do godziny 15.00 zostanie przywrócona dostawa wody.

AKTUALIZACJA z godz. 17.00 komunikat PGK:

W związku z nieprzewidzianymi trudnościami, które pojawiły się przy pracach przy przebudowie wodociągu byliśmy zmuszeni rozszerzyć obszar działań i zamknąć dodatkowe odcinki sieci. Zamknięta jest woda w kwartale ograniczonym ulicami: Leszka Czarnego, Wyszyńskiego, Jagiellońska, Piastowska. Utrudnienia mogą potrwać do godzin wieczornych. Beczkowóz z wodą pitną jest podstawiony przy garażach przy ul. Jagiellońskiej.

Więcej o:
awaria pkg pgk radomsko awaria radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE