Mówca Łukasz Krasoń motywował uczniów Elektryka

Między innymi o tym, co zrobić by chciało się chcieć działać, a także jak dążyć do spełniania swoich marzeń, mówił dziś (26 listopada) mówca motywacyjny Łukasz Krasoń. Swój wykład wygłosił do uczniów Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku. Krasoń jest też absolwentem Elektryka.

Łukasz Krasoń zajmuje się motywowaniem ludzi, jak sam o sobie mówi jest też „spełniającym się marzycielem”. Gdy lekarze zdiagnozowali u niego dystrofię mięśni, w wieku 7 lat zaczął życie na wózku inwalidzkim. Pomimo trudności, zdał maturę, a potem rozpoczął studia na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Przeprowadził się do Barcelony, gdzie pracował jako grafik komputerowy. W 2012 roku powrócił do Polski z zamiarem motywowania ludzi, między innymi opowiadając swoją historię. Jest honorowym członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, a także pomysłodawcą Ogólnopolskiego Konwoju Rowerowego „Wstań i Jedź”, który w 2013 roku przemierzył Polskę. A prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Podczas wtorkowego spotkania z uczniami Elektryka, do którego sam kiedyś uczęszczał, opowiadając wiele zabawnych historii ze swojego życia prywatnego, pokazywał tym samym młodzieży, że aby zacząć spełniać i realizować swoje marzenia nie potrzeba być idealnym. Zachęcał młodych ludzi do tego, aby walczyli o swoje marzenia i nie ulegali podszeptom nieszczerych ludzi.

- Jak myślę o sobie z tamtych lat, gdy miałem 15 czy 16 lat to też o nas mówili, że ta dzisiejsza młodzież jest taka zdegenerowana. Ale to co słyszycie wokół siebie, nie zawsze jest prawdą. Szczególnie, jeśli to wam nie służy, a takie stwierdzenia z pewnością wam nie służą. Każdy z was ma swoje problemy. Jeden ma słabe oceny i rodzice go przyciskają by miał lepsze i sobie z tym nie radzi, inny jest szykanowany przez swoich rówieśników lub jeszcze coś innego. Każdy ma swój problem i on jest wasz. Jednak bez względu na to jaki jest to problem, to chciałbym wam powiedzieć, że jesteście od tego problemu znacznie więksi. Często w życiu tak jest, że inni, nawet najbliżsi w nas nie wierzą, a statystyki mówią, że 90 proc. z nas im ulega. Pozostali nie wierzą w to co inni mówią o nas złego i działają pomimo tego co jest wokół nich. Podobnie jest ze mną. Też nie uwierzyłem w to, że dla mnie nie może być seksualności, że nie mogę mieć rodziny, czy związku. Owocem tego jest moja cudowna kobieta i mały dzieciak, który teraz czeka na nas z babcią w domu
- motywował Łukasz Krasoń.

Spotkanie z uczniami zorganizowała jego była wychowawczyni Aneta Jędrzejczyk.

Krasoń przemawiał już na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Nickiem Vujiciciem, Mariuszem Szubą, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Sebastianem Kotowem, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem oraz Kevinem Hoganem.

Więcej o:
mówca łukasz krasoń w radomsku zse-e radomsko mówca motywacyjny elektryk radomsko mówca motywacyjny łukasz krasoń radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE