MOSiR w Radomsku zaprasza na niedzielny rajd rowerowy

MOSiR w Radomsku zaprasza na niedzielny rajd rowerowy Fot. pixabay.com

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku zaprasza na wakacyjny rajd rowerowy. Jego uczestnicy pojadą w rejon Chełmskiej Góry, gdzie zaplanowano piknik. Rajd startuje w niedzielę 2 sierpnia 2020 r. o godz. 9.00 z parkingu MOSiR przy ul. Leszka Czarnego 22.

Organizatorzy rajdu przypominają o konieczności posiadania elementów odblaskowych w ubiorze, odpowiedniego zapasu płynów i pożywienia oraz naładowanego telefonu komórkowego.

Celem rajdu jest propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego, propagowanie walorów przyrodniczych i krajoznawczych powiatu radomszczańskiego oraz integracja mieszkańców Radomska wokół idei imprez sportowo – rekreacyjnych adresowanych zarówno do młodzieży jak i seniorów.

Uczestnikiem rajdu może zostać osoba, która posiada sprawny rower wyposażony w podstawowy pakiet naprawczy, pompkę i oświetlenie przednie i tylne oraz zapas wody. Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą brać udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłego uczestnika rajdu, który potwierdzi na piśmie przyjęcie odpowiedzialności za niepełnoletniego uczestnika.

Więcej o:
radomsko mosir radomsko rajd rowerowy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE