MOPS w Radomsku bardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

MOPS w Radomsku bardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami Fot. Nowa siedziba MOPS przy ul. Sadowej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku w ramach Programu „Dostępna Przestrzeń Publiczna” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pozyskał środki na realizację Projektu „Likwidacja barier architektonicznych w siedzibie MOPS w Radomsku.

Celem projektu jest poprawa dostępności usług świadczonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku na rzecz osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z różnymi niepełnosprawnościami i zostanie osiągnięty poprzez likwidację barier architektonicznych w budynkach MOPS w Radomsku.

W ramach Projektu przewidziane jest wyposażenie w windę, montaż platformy oraz pochylni w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku.

Projekt będzie realizowany w okresie od 1 października 2023 roku do 31 maja 2024 roku, a jego wartość wynosi 436 571,00 zł, z czego 349 256,80 zł to środki PFRON.

Inwestycja jest jednym z etapów dostosowania nowej siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku przy ul. Sadowej 5 do spełnienia wysokiego standardu obsługi mieszkańców miasta przez tutejszą jednostkę.

Więcej o:
radomsko mops radomsko inwestycja osoby z niepełnosprawnościami winda
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE