Mieszkańcy bloków RSM założyli grupę. Proszą o inwestycje

Mieszkańcy bloków RSM założyli grupę. Proszą o inwestycje

Osoby, które mieszkają w blokach należących do Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, chcą by Spółdzielnia sprawniej funkcjonowała i realizowała więcej inwestycji. Jak podkreślają, w zarządzanych przez RSM blokach jest wiele do zrobienia. Członkowie Spółdzielni utworzyli facebookową grupę, w której proszą o zgłaszanie pomysłów na inwestycje.

Jak czytamy w opisie grupy „Członkowie RSM” - jest to grupa wsparcia dla mieszkańców Radomska, którzy mieszkają w zasobach Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 
 
- Masz problem ze spółdzielnią nie wiesz jak go rozwiązać? To idealne miejsce dla Ciebie! Wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem kłopotu – mówią założyciele grupy.
 
Członkowie grypy, których wciąż przybywa, piszą o swoich spostrzeżeniach dotyczących funkcjonowania RSM. Oprócz zwrócenia uwagi na wysokość czynszu, nie brakuje też wpisów poświęconych inwestycjom, które powinny – zdaniem lokatorów, być realizowane. Są wśród nich m.in. wymiana liczników wody, remonty klatek schodowych, wymiana stolarki okiennej, czy montaż na klatkach oświetlenia wyposażonego w czujniki ruchu.
 
Założyciele grupy zachęcają do przyłączenia się do niej, przedstawiania swoich postulatów, a także – co bardzo istotne, uczestniczenie w Walnych Zgromadzeniach RSM. 
 
- Drodzy grupowicze aby zdziałać coś pozytywnego, co ułatwi nam funkcjonowanie musimy się do tego przygotować. Proponuję, aby wszyscy zapoznali się ze statutem RSM, musimy również zorientować się w jakich blokach mamy przedstawicieli i czy wszyscy są członkami spółdzielni - warunek konieczny do uczestniczenia w zgromadzeniach, aby mieć głos. Musimy ustalić również, jakie mamy priorytety o co walczymy. Zapraszam do dyskusji – czytamy w jednym z wpisów. 
Więcej o:
radomsko rsm spółdzielnia mieszkaniowa grupa rsm facebook
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE