Maraton filmowy w Kinie Pasja: Wakacyjna Noc Filmowa

Maraton filmowy w Kinie Pasja: Wakacyjna Noc Filmowa

Przypominamy – już jutro, 26 lipca od godziny 20 rusza „Wakacyjna Noc Filmowa” w Kinie Pasja, podczas której będzie można obejrzeć trzy horrory.

Podczas „Wakacyjne Nocy Filmowej” będzie można obejrzeć trzy propozycje:

HEREZJA / godz. 20.00
BELZEBUB / godz. 22.00
NOCNE ISTOTY / godz. 00.15

Karnet na wydarzenie: 30 zł – przedsprzedaż / 36 zł – w dniu imprezy
Bilety na pojedyncze tytuły: 15 zł – ulgowy / 17 zł – normalny

Maraton rozpocznie się od filmu „Herezja”. Akcja filmu rozgrywa się w XVII-wiecznej Anglii. Młoda dziewczyna, Persefona, zostaje oskarżona o bycie wiedźmą i skazana na stracenie. Z pomocą przychodzi jej przełożona pobliskiego klasztoru, która daje dach nad głową wszelkiej maści wykolejonym dziewczynom, które mogą tam zacząć od nowa.

 

O 22.00 na ekranie zobaczymy film „Belzebub”! Agent specjalny Emanuel Ritter (Cosio) prowadzi policyjne śledztwo w sprawie serii tajemniczych zgonów z udziałem małych dzieci. Sprawa przybiera nadprzyrodzony obrót, gdy kapłan (Bell) z Watykanu łączy starożytnego demona Belzebutha z morderstwami.

 

A na zakończenie, kilka minut po północy zobaczymy film „Nocne istoty”! Ludzie znikający bez śladu, zmarli powstający z grobu, istoty żądne krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

Więcej o:
maraton filmowy mdk radomsko kino pasja mdk radomko noc filmowa w domu kultury w radomsku wakacyjna noc filmowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE