Nowy przewodniczący powiatowych władz PO w Radomsku

Poseł na Sejm RP, Jacek Zacharewicz, został wybrany nowym przewodniczącym Zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie radomszczańskim.Zgodnie z kalendarzem wyborczym Platformy Obywatelskiej, w... ››

Poseł na Sejm RP, Jacek Zacharewicz, został wybrany nowym przewodniczącym Zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie radomszczańskim.
Zgodnie z kalendarzem wyborczym Platformy Obywatelskiej, w dniu 15 marca 2010 roku odbył się zjazd wyborczy koła powiatowego tej partii. W Galerii Muzeum Regionalnego w Radomsku zebrało się trzydziestu delegatów. Gościem specjalnym był marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak, również z PO.

W wyniku tajnego głosowania, jednogłośnie, na fotel przewodniczącego wybrano Jacka Zacharewicza. Zaraz po wyborze, w swoich pierwszych słowach do delegatów, oznajmił, że jego celem jest wprowadzenie jak największej liczby radnych w zbliżających się jesiennych wyborach samorządowych. Zapowiedział też powiększenie szeregów PO o nowych członków. Jacek Zacharewicz - z wykształcenia ekonomista, w Sejmie RP zasiada w Komisji Finansów Publicznych.

W skład Zarządu weszli również: Jakub Jędrzejczak, Robert Zakrzewski, Marek Rząsowski, Joanna Łysik-Michałkiewicz, Jan Janusiak, Tomasz Kornacki, Wojciech Gebicz oraz Paweł Rorat

Więcej o:
wybory zacharewicz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE