Radomsko, Łódzkie 17.2o środa, 19 Czerwca 2019
ważne informacje

Londyńskie wypożyczalnie samochodów odpowiadają na potrzeby turystów

Miasto
Redakcja Artykuł sponsorowany

Tanie linie lotnicze zachęcają Polaków do podróżowania do Londynu. Wyjazdy do rodziny w Wielkiej Brytanii oraz w celu zwiedzenia miasta stały się powszechne. Obecnie przelot samolotem do Londynu wybiera aż 75 procent wszystkich podróżujących, dlatego większość turystów jest pozbawionych możliwości korzystania z własnego samochodu po dotarciu na miejsce. Wypożyczalnie aut pomagają rozwiązać ten problem.

Podróż bez samochodu to nie problem

Podróż samolotem to Londynu trwa 2-3 godziny, podczas gdy przejechanie tej samej trasy samochodem zajmuje kilkadziesiąt godzin. Dodatkowo z podróżą samochodem wiąże się wiele niedogodności, związanych z koniecznością długiego siedzenia i znużenia jazdą. Polacy wybierają więc przelot samolotem, który trwa krótko i jest o wiele wygodniejszy. Przejazd autem niekiedy bywa też niemożliwy, gdyż pojazdy z instalacją gazową nie mogą przejeżdżać przez Eurotunel ze względu na obowiązujące w nim przepisy bezpieczeństwa. W takiej sytuacji można dotrzeć do Londynu busem, jednak podróż w ciasnym samochodzie wraz z obcymi osobami jest niezbyt przyjemnym doświadczeniem.

Po wylądowaniu na lotnisku w Londynie problem braku własnego samochodu jest łatwy do rozwiązania. Dzięki London escort agencies ma się możliwość wypożyczenia auta i poruszania się nim po całym mieście. Co ważne, wypożyczony samochód może czekać już na lotnisku, aby turysta mógł szybko dotrzeć własnym środkiem transportu do hotelu.

Jasne warunki wypożyczenia samochodu

W wypożyczalniach samochodów w Londynie podpisuje się zrozumiałe umowy, a od klientów nie wymaga się wniesienia kaucji. Po wybraniu modelu auta określa się, na jaki czas chce się wypożyczyć pojazd. Możliwe jest wynajęcie samochodu na minuty, godziny lub dni w zależności od indywidualnych potrzeb. Im dłuższy jest okres wypożyczenia, tym z wyższych rabatów można skorzystać. Stali klienci londyńskich wypożyczali samochodów otrzymują dodatkowe rabaty.

Rodziny podróżujące z dziećmi mogą wynająć auto wraz z fotelikami samochodowymi, a osoby nieznające miasta - skorzystać z nawigacji GPS. O koszty dodatkowych akcesoriów w samochodzie powinno się pytać przed podpisaniem umowy najmu z wypożyczalnią. Co ważne, przed odebraniem samochodu można dokonać rezerwacji wybranego modelu przez Internet. Takie rozwiązanie daje pewność, że po dotarciu do Londynu będzie się mogło jeździć po mieście wybranym pojazdem. Poleca się, by dokonywać wcześniejszych rezerwacji w okresie świątecznym i letnim, gdy zainteresowaniem usługami wypożyczalni jest szczególnie wysokie.

komentarze