Lepiej być szaloną niż pozwolić sercu umierać każdego dnia

Lepiej być szaloną niż pozwolić sercu umierać każdego dnia Fot. M. Kołaczkowski

Wszystko zaczyna się od noworocznego postanowienia, które później namiesza w życiu Moniki. Akcja książki przenosi czytelników do Łodzi, gdzie główna bohaterka poznaje swoją miłość. Tak w kilku zdaniach można streścić nową powieść Elżbiety Stępień.

Tytuł „55, czyli pamiętnik wariatki” to powieść pisana w formie pamiętnika. Akcja książki zaczyna się dokładnie 1 stycznia. A potem dzień po dniu, czytelnicy mogą śledzić perypetie głównej bohaterki.

Elżbieta Stępień pisze od ponad 20 lat. Zaczęło się od nagradzanych opowiadań. Pisze zarówno dla dzieci, jak i dorosłych czytelników. Dużą popularność zyskał jej cykl pt. „Czego nie wiesz o Aniołach”. W przyszłym roku ma się ukazać jego ostatnia część. 

Dlaczego najnowsza książka jest w formie pamiętnika, skąd wzięła się nowa bohaterka? O tym w rozmowie w programie „W Temacie”, na portalu Radomsko24.pl, opowie Elżbieta Stępień w środę 17 stycznia o godzinie 19.45

Na pierwszą osobę, która w poniedziałek 22 stycznia przyjdzie do redakcji portalu Radomsko24.pl (ul. Krakowska 2, na pierwszym piętrze), w godzinach 16.15-17.00 czeka książka Elżbiety Stępień.

Do 22 stycznia na portalu granice.pl, można głosować na książkę Elżbiety Stępień „Zaułek Spełnionych Marzeń” w kategorii Romans – najlepsza książka roku 2023.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk elżbieta stępień
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE