Radomsko, Łódzkie 12.9o środa, 23 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Konkurs "Zamiast kupować lepiej adoptować!"

Miasto
Jacek Paszewski

"Zamiast kupować lepiej adoptować!" To hasło konkursu ogłoszonego przez PGK Radomsko, na plakat, zachęcający do przygarniania zwierząt z radomszczańskiego schroniska. Mogą w nim wziąć udział uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym celem konkursu jest promowanie adopcji bezdomnych psów i kotów z radomszczańskiego schroniska. Technika wykonania plakatu dowolna. Samodzielnie przygotowaną pracę należy dostarczyć do schroniska wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszenia i oświadczeniem dotyczącym praw autorskich, które są załącznikami do regulaminu konkursu. Przewidziane nagrody dla najlepszych trzech prac w trzech kategoriach wiekowych. Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronach internetowych Organizatora: www.pgk-radomsko.pl.

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., które prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Spacerowej 118 w Radomsku. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 44 739 30 58, 501 272 431 lub pocztą elektroniczną: schronisko@pgk-radomsko.pl.

Termin składania prac – do końca marca br.

Poniżej do pobrania regulamin konkursu.

ZAŁĄCZONE PLIKI

regulaminPOBIERZ PLIK

komentarze