Radomsko, Łódzkie 0.7o Niedziela, 26 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Konkurs "Zamiast kupować lepiej adoptować!"

Miasto
Jacek Paszewski

"Zamiast kupować lepiej adoptować!" To hasło konkursu ogłoszonego przez PGK Radomsko, na plakat, zachęcający do przygarniania zwierząt z radomszczańskiego schroniska. Mogą w nim wziąć udział uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym celem konkursu jest promowanie adopcji bezdomnych psów i kotów z radomszczańskiego schroniska. Technika wykonania plakatu dowolna. Samodzielnie przygotowaną pracę należy dostarczyć do schroniska wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszenia i oświadczeniem dotyczącym praw autorskich, które są załącznikami do regulaminu konkursu. Przewidziane nagrody dla najlepszych trzech prac w trzech kategoriach wiekowych. Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronach internetowych Organizatora: www.pgk-radomsko.pl.

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., które prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Spacerowej 118 w Radomsku. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 44 739 30 58, 501 272 431 lub pocztą elektroniczną: schronisko@pgk-radomsko.pl.

Termin składania prac – do końca marca br.

Poniżej do pobrania regulamin konkursu.

ZAŁĄCZONE PLIKI

regulaminPOBIERZ PLIK

komentarze