Klub 10-ka organizatorem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w strzelaniu - Radomsko24.pl

Klub 10-ka organizatorem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w strzelaniu

W minioną sobotę odbyły się w Sulmierzycach Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2019 w strzelaniu w konkurencjach pneumatycznych. Zawodnicy rywalizowali o wspaniałe nagrody ufundowane przez Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego i darczyńców. Organizatorem mistrzostw był Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” z Radomska.

Dzięki wsparciu technicznemu udzielonego przez zaprzyjaźniony klub KALIBER Białystok, który wypożyczył zestawy tarcz elektronicznych SIUS Mistrzostwa przeprowadzone były w najwyższym krajowym standardzie.

W zawodach udział wzięło łącznie 67 zawodników reprezentujących kluby z woj. łódzkiego, jak i również z poza województwa. Jak zawsze przy okazji zawodów był czas na sportową rywalizację i czas na przyjacielskie spotkania. Po podliczeniu wyników zwycięzcom poszczególnych klasyfikacji wręczone zostały dyplomy, medale i nagrody.

Klub 10-ka reprezentowała z sukcesami liczna grupa strzelców - młodzików i seniorów:

- Hania Rusin zdobyła tytuł Wicemistrza (2 miejsce) w konkurencji pistolet pneumatyczny młodziczek (Zosia Biesiada zajęła 4 miejsce).
- Wiktoria Karasek zdobyła również 2 miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny kobiet.
- Dawid Topolski wystrzelał 2 miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny mężczyzn.
- Wiktor Blada zajął 3 miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny mężczyzn.
- Maksymilian Kępiński uplasował się na miejscu 4 w konkurencji pistolet pneumatyczny młodzików, Filip Makowski 5 m-sce, Artur Kucharski 6 m-sce, Adam Wieczorek - 8 m-sce.

Zawodnicy rywalizowali o wspaniałe nagrody ufundowane przez Łódzki Związek Strzelectwa Sportowego i darczyńców: firmę Ubezpieczeniową WIŚNIEWSKA, firmę BAK-TRANS oraz firmę ZEGER BICYCLES, która podarowała rowery.

klub strzelecki 10-ka radomsko zawody strzeleckie klub 10-ka radomsko zawody strzeleckie mistrzostwa województwa łódzkiego