Kino Przyjazne Sensorycznie. Film: W głowie się nie mieści

Kino Przyjazne Sensorycznie. Film: W głowie się nie mieści

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku oraz Fundacja Pomoc Autyzm zapraszają na seans filmu „W Głowie się nie mieści”, w ramach Kina Przyjaznego Sensorycznie.

Seans dostosowany do potrzeb osób z trudnościami w zakresie przetwarzania sensorycznego, w tym ze spektrum autyzmu, zgodnie z następującymi zasadami: światła nie będą w pełni zgaszone, tylko przyciemnione, dźwięk filmu zostanie przyciszony, przed seansem nie będą wyświetlane reklamy, podczas seansu nie będzie obowiązywać zasada całkowitej ciszy – widzowie mogą chodzić, śmiać się głośno, rozmawiać.

Opis filmu:

Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Jak każdym z nas, bohaterką kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy dziewczyna jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej ojciec dostał pracę w San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…

reżyseria: Pete Docter
scenariusz: Pete Docter / Meg LeFauve
gatunek: animacja, komedia
produkcja: USA 2015
czas trwania: 94 minuty

Więcej o:
mdk radomsko kino radomsko kino przyjazne sensorycznie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE