Kancelaria Adwokacka w Łodzi - Eksperci prawa

Kancelaria Adwokacka w Łodzi - Eksperci prawa

Kancelaria Adwokacka Florczak-Keller i Wspólnicy w Łodzi oferuje kompleksową obsługę prawną oraz pomoc dobrych i skutecznych adwokatów dla osób fizycznych, firm oraz spółek. Wiedza, doświadczenie zawodowe oraz zaangażowania i pasja, jaką wkładamy w codzienną pracę, pozwalają nam zapewniać fachowe i skuteczne wsparcie i doradztwo prawne.

Radca prawny w Łodzi - profesjonalizm i pasja

Nasza kancelaria adwokacka tworzona jest przez adwokatów i radców prawnych, dla których prawo jest nie tylko narzędziem do rozwiązywania problemów naszych klientów, ale też pasją, którą rozwijamy każdego dnia, aby oferować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Każdorazowo ustalamy zasady współpracy indywidualnie i w zależności od potrzeb klienta.

Rozumiemy, że w obecnej, szybko zmieniającej się rzeczywistości, również prawnicy i radcy prawni muszą być elastyczni w zakresie szukania nowych rozwiązań prawnych, pozwalających na osiąganie celów, na jakich zależy naszym klientom i rozwiązywaniu ich problemów. Rozumiem również, że powierzają nam oni swoje najistotniejsze sprawy związane z życiem osobistym, zawodowym, majątkiem, pracą itp., dlatego oferujemy profesjonalne porady prawne oraz specjalistyczną pomoc.

Nasi adwokaci oraz radcy prawni specjalizują się w prawnej obsłudze przedsiębiorców, w tym spółek kapitałowych, a także przedsiębiorstw różnej wielkości i osób fizycznych, wykonujących wolne zawody i prowadzących działalność w obrocie gospodarczym.

Rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, a nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdej sprawy pozwalają nam kompleksowo działać w interesie naszych klientów.

Dobry radca prawny - Łódź i okolice - Kancelaria Adwokacka Florczak Keller i Wspólnicy.

Nasze usługi prawnicze

Oferujemy obsługę prawną przedsiębiorców i kompleksowe wsparcie oraz porady prawne dla osób fizycznych i spółek w zakresie:

 • Prawa budowlanego oraz przy inwestycjach budowlanych na każdym etapie ich realizacji;

 • W zakresie prawa podatkowego;

 • W przypadkach postępowań podatkowych oraz karnych i skarbowych;

 • W przypadku reprezentowania interesów naszych klientów przed sądem;

 • W sprawach cywilnych, które odnoszą się do szerokiego zakresu sytuacji, z jakimi każdy obywatel spotyka się na co dzień;

 • W kwestiach związanych z postępowaniem o odszkodowania, w sprawach spadkowych, transakcjach handlowych itp.

 • W sytuacjach związanych z egzekucją, ogłoszeniem upadłości oraz restrukturyzacją;

 • W przypadkach związanych z prawem własności oraz regulacjami prawa autorskiego, patentowego i prawa znaków towarowych;

 • Podczas postępowań z zakresu prawa karnego, które obejmuje szereg postępowań związanych z gospodarką, podatkami, prawem budowlanym, naruszeniem przepisów bezpieczeństwa, postępowaniami drogowymi itp.;

 • W przypadku postępowań związanych z prawem administracyjnym, a także w toku postępowań sądowych, administracyjnych przed WSA i NSA w całej Polsce;

 • W zakresie pomocy prawnej dla frankowiczów - zwłaszcza osób u których, po długoletnich sporach sądowych, konieczne jest poszukiwanie nowych rozwiązań prawnych w zakresie unieważnienia umowy kredytu frankowego i uzyskania zwrotu świadczenia pieniężnego;

 • W przypadkach związanych z uzyskiwaniem odszkodowań dla osób, które doznały szkody w wyniku różnego rodzaju wypadków oraz zdarzeń, w tym wypadków komunikacyjnych, podczas błędów medycznych i szkód związanych z działalnością organów administracyjnych oraz organów władzy państwowej.

Świadczymy obsługę prawną na najwyższym poziomie, czego dowodem są liczne nagrody oraz zwycięstwa w konkursach prawnych, stanowiące najlepszą wizytówkę naszej codziennej pracy. Występujemy również jako eksperci, wydajemy opinia, a także udzielamy porad i konsultacji oraz bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach jako specjaliści w zakresie prawa.

Zapraszamy do kontaktu.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE