Jarosław Ferenc: niezasadnych pomysłów nie przyjmuje

Jarosław Ferenc: niezasadnych pomysłów nie przyjmuje

Radomsko nie dołączy do grona miast, w których funkcjonują społeczne lodówki. Wniosek radnego Rady Miejskiej, Radosława Rączkowskiego nie zyskał uznania prezydenta. Prezydent Radomska Jarosław Ferenc, poinformował radnego, że została przeprowadzona analiza zasadności zakupu społecznej lodówki, z której wynika, że taka inwestycja w mieście nie jest konieczna.

To nie jedyna  propozycja, którą  zaproponował radny Rady Miejskiej Radosław Rączkowski.  W styczniu złożył wniosek do prezydenta, w którym zaproponował stworzenie smogowej mapy Radomska. Otrzymał odpowiedź: taka mapa nie powstanie.

Dlaczego propozycje radnego Rączkowskiego nie spotykały się z pozytywnym odzewem Jarosława Ferenca? Może to polityczny „pstryczek” po tym jak Radosław Rączkowski  zrezygnował z członkostwa w ugrupowaniu  Razem dla Radomska, bo takie komentarze słychać na korytarza magistratu. A może to zwykły zbieg okoliczności?

Jarosław Ferenc zapewnia, że lubi Radosława Rączkowskiego. A dlaczego jego propozycje nie spotkały się z aprobatą?

- Wszystkie pomysły radnych, które są zasadne przyjmuje. Natomiast te, które nie do końca są zasadne, niestety odrzucam i ich nie przyjmuje - odpowiada Jarosław Ferenc, prezydent Radomska.

Jak uzasadnia? Oglądaj całą rozmowę w programie „Staszczyk niezależnie”, w środę 24 lutego, o godz. 19.45 na portalu Radomsko24.pl.

Więcej o:
staszczyk niezalezależnie irek staszczyk jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE