Radomsko Open by Night - noc pełna atrakcji. Foto i video

W nocy z 3 na 4 września w Radomsku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A to za sprawą Radomsko Open by Night - plenerowej imprezy, do której włączyło się wiele pubów i instytucji... ››

W nocy z 3 na 4 września w Radomsku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A to za sprawą Radomsko Open by Night - plenerowej imprezy, do której włączyło się wiele pubów i instytucji kulturalnych  działających na terenie naszego miasta.

 

"Otwarta noc" zaczęła się już po południu, kiedy to na placu 3 Maja można było podziwiać poznańską grupę Roll4life. Zapaleńcy rollkowania zaprezentowali się jeszcze radomszczanom o godzinie 19.00 na placu 3 Maja, później przenieśli się do parku Świętojańskiego, gdzie również zgromadzili sporą publiczność.

 

W Muzeum Regionalnym w Radomsku odbyło się podsumowanie VII Biennale Fotografii Czarno-Białej "Postać ludzka w pejzażu". Nagroda Główna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Złoty Medal Fotoklubu RP ST "Za fotograficzną twórczość" trafiły do Roberta Pawłowskiego za zdjęcie "Na horyzoncie". Podsumowaniu towarzyszył koncert pieśni operetkowych i musicalowych, radomszczanie mogli także zwiedzać wystawy muzealne i Chatę Tatarską.

 

Miejska Biblioteka Publiczna została wypełniona smakoszami dobrej kawy i fanami Artura Andrusa. W MDK-u odbył się natomiast wernisaż wystawy malarstwa Justyny Ciupińskiej "Sentymentalna podróż - radomszczańskie kamienice", koncert Daniela Gałązki z zespołem oraz inauguracja Małego Kina, w ramach którego radomszczanie mogli obejrzeć dwa niszowe filmy - "Fados" i "Passione".

 

Sporo atrakcji odbywało się także w centrum naszego miasta. Na placu 3 Maja najmłodsi zaśmiewali się do łez za sprawą spektaklu cyrkowego "Beczka śmiechu", puszczali lampiony na radomszczańskiej fontannie i obejrzeli pokaz baniek mydlanych.

 

O 21.00, również na placu 3 Maja, obejrzeliśmy bajeczny spektakl plenerowy "Poemat o słońcu i księżycu". Imprezy pod chmurką zakończył pokaz  kolorowych "Tańczących Fontann".

 

Wiele atrakcji dla radomszczan przygotowały także radomszczańskie lokale. W Maximie zorganizowano Bubble Show i pokaz laserowy, w warce pokazy iluzjonistyczne, w Bourbon Street koncert Witlod Janiak Mainstreet Quartet, w Randes Vous - koncert Grzmiącej Półlitrówy, turniej piłkarzyków, karaoke i puszczanie lampionów. W Belfaście natomiast podczas Love is Noise vol. 1 usłyszeliśmy sporą dawkę muzyki elektronicznej za sprawą DJ-ów z całej Polski.

 

Ci, którzy lubią aktywny tryb życia, mogli wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej Radomszczańskich Zakładów Pracy lub rajdzie rowerowym.

 

 

 

Radomsko Open by Night to także strefa otwartych zniżek oferowanych przez radomszczańskie sklepy. W tym roku ze zniżek można było skorzystać w Naturhouse, Psyche, Kawiarni Castelli, pizzerii "Dziewiątka", pizzerii Teormina, księgarni Matras czy sklepie Upss.

 

FOTOGALERIA

 

Jak oceniacie tegoroczną imprezę Radomsko Open by Night?

Na jakie imprezy się wybraliście?

Czekamy na Wasze komentarze!

Więcej o:
radomsko open by night imprezy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE