Radomsko, Łódzkie 16.5o Niedziela, 18 Sierpnia 2019

Spektakl Liza

Teatr
Miejski Dom Kultury w Radomsku >

W ramach projektu Teatr Polska 21 listopada 2014 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbędzie się spektakl pt. „LIZA” Sceny Prapremier InVitro. Spektakl powstał na podstawie opowiadania „Wieczny mąż” Fiodora Dostojewskiego.

 

Obsada: Mariusz Bonaszewski, Jarosław Tomica, Matylda Damięcka, Dominika Podsiadła.

Bilety: 20 zł.

 

Spektakl dla widzów od 15 lat.

 

reżyseria: Łukasz Witt-Michałowski

reżyseria świateł: Krzysztof Sendke

scenografia i kostiumy: Marek Braun

muzyka: Max Kowalski

realizacja światła: Marcin Kowalczuk

realizacja dźwięku: Karol Rębisz

produkcja: Monika Stolat

 

W trakcie jednej z bezsennych nocy do drzwi Aleksy Iwanowicza Wielczaninowa zakrada się Paweł Pawłowicz Trusocki, przypominając mu bolesną przeszłość. Intruz, powołując się na dawną „przyjaźń” jego zmarłej żony Natalii z Wielczaninowem oraz nim samym, wciąga go w pokrętną, przewrotną grę, w której stawką jest kilkuletnia dziewczynka, Liza – owoc romansu Aleksy Iwanowicza z żoną Trusockiego. Liza, krzywdzona, dręczona, zastraszana, wyrwana siłą ze znanego jej środowiska i porzucona, staje się ofiarą niezrozumiałego dla dziecka konfliktu dorosłych.

Bezpłatne warsztaty edukacyjne dla osób od 16 lat: Drogi Porozumienia, godz. 11.00-14.00. 

Zapisy na warsztaty w Dziale Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez lub telefonicznie 44 683 24 86, 501 019 312. 

UWAGA!!! KONKURS!!!

Po spektaklu 21.11.2014 r., spośród wszystkich osób, które zakupiły bilet na "Lizę" Sceny Prapremier InVitro, rozlosujemy pięć podwójnych zaproszeń na kolejny spektakl Teatru im. S. Jaracza w Łodzi pt."Marzenie Nataszy", który odbędzie się 28.11.2014 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

komentarze