Kolejny sukces radomszczańskich harcerzy - piłkarzy

Radomszczańscy harcerze po raz kolejny stanęli na podium turnieju piłkarskiego. Po sukcesach na Memoriale Maczka nadszedł czas na sukcesy na turnieju Rekiny Futbolu w Mławie.

Radomszczańscy harcerze po raz kolejny stanęli na podium turnieju piłkarskiego. Po sukcesach na Memoriale Maczka nadszedł czas na sukcesy na turnieju Rekiny Futbolu.

 

Turniej Rekiny Futbolu odbywał się w dniach 9-11 marca w Mławie. Z Radomska wyjechało na niego 33 harcerzy z Hufca Radomsko. Zawodnicy z Radomska - w tym również panie - wystąpili w czterech kategoriach wiekowych (męska open, damska open, męska młodsza, damska młodsza).

 

Po zaciętych pojedynkach harcerze z Hufca Radomsko wywalczyli I miejsce w kategorii kobiet open (czyli powyżej 16 roku życia), II miejsce w kategorii męskiej open, a także III miejsce w kategorii 10-15 lat.

 

- Starszym dziewczynom udało się obronić tytuł, świetnie poradziła sobie również starsza drużyna chłopców - walczyli z wielką ambicją i ostatecznie zajęli II miejsce. Wśród naszych zawodników mamy najlepszych strzelców, a takżę pobiliśmy rekord w szybkości strzelonego gola - Magda Bednarek strzeliła go bodajże w 6 sekundzie. Było super! - mówi pwd. Piotr Jaworski, organizator wyjazdu.

 

Gratulujemy sukcesów!

 

Wyniki turnieju:

Kategoria K10-15:
1. Czeneka – Hufiec ZHP Wołomin
2. Jungi Żeńskie I – Hufiec ZHP Mława
3. Feniks Ciechanów – Hufiec ZHP Mława

Kategoria M10-15:
1. Jungi Męskie I – Hufiec ZHP Mława
2. Gladiatorzy – Hufiec ZHP Płock
3. Tigery z Radomska – Hufiec ZHP Radomsko

Kategoria M16-up:
1. Czeneka II – Hufiec ZHP Wołomin
2. Radomsko – Hufiec ZHP Radomsko
3. Rekony Parkietu – Hufiec ZHP Łódź-Widzew

Kategoria K16-up:
1. Radomsko – Hufiec ZHP Radomsko
2. Czeneka – Hufiec ZHP Wołomin
3. Pod prąd – Hufiec ZHP Mława

Więcej o:
hufiec radomsko sport piłka nożna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE