Kasia Klimczyk w kolejnym etapie The Voice of Poland

Katarzyna Klimczyk z Radomska przeszła "Przesłuchanie w ciemno" - pierwszy etap muzycznego show "The Voice of Poland". Kasię w telewizji można było zobaczyć w sobotę 24... ››

Katarzyna Klimczyk z Radomska przeszła "Przesłuchanie w ciemno" - pierwszy etap muzycznego show "The Voice of Poland".

 

Kasię w telewizji można było zobaczyć w sobotę 24 września. Zaśpiewała piosenkę "Lost" wokalistki Anouk. I podbiła serca jurorów - najbardziej spodobała się Ani Dąbrowskiej i Kayah, które się odwróciły - co znaczyło, że chcą Kasię w swoich drużynach.

- Wszystkie Kaśki to fajne chłopaki - powiedziała o Kasi Kayah. I dodała: - Nie tylko mnie zaintrygowałaś wyborem piosenki i tym jak śpiewasz, ale wyglądasz telewizyjnie. Radomsko może być z Ciebie dumne.

 

- Byłabyś świetną modelką, ale to zupełnie inny program. Mam wrażenie że po pracy z dziewczynami będziesz też świetną wokalistką. W pewnym sensie ja nie żałuję że nie przycisnąłem, wydaje mi się że one będą mogły z Tobą troszkę więcej popracować w Twoim charakterze. - dodał Andrzej "Piasek" Piaseczny.

 

Mając do wyboru za Trenera Kayah i Anię Dąbrowską Kasia wybrała Anię.

- Cieszę się! Do zobaczenia, będzie fajnie, będzie super - nie martw się! - skomentowała Ania Dąbrowska.

 

Teraz na Kasię czeka II etap programu - "Bitwa". W nim uczestnicy zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny, a Trenerzy zdecydują kto opuści program. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

 

Występ Kasi możecie zobaczyć na oficjalnej stronie programu "The Voice of Poland".

Więcej o:
the voice of poland kasia klimczyk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE