Dodatkowe pieniądze dla ŚDS

Dodatkowe 500 000 zł przyznała wojewoda łódzki na rozwój Środowiskowego Domu Samopomocy działającego w Radomsku. Jak informuje Urząd Miasta w Radomsku - otrzymane środki zostaną... ››

Dodatkowe 500 000 zł przyznała wojewoda łódzki na rozwój Środowiskowego Domu Samopomocy działającego w Radomsku.

 

Jak informuje Urząd Miasta w Radomsku - otrzymane środki zostaną przeznaczone na wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych, wykończenie piwnic oraz I piętra, dokończenie prac kanalizacyjnych, a także instalacji wentylacyjnej.

 

Z wizytą w Środowiskowym Domu Samopomocy pojawiła się w piątek 26 sierpnia wicewojewoda łódzki Krystyna Ozga. Wraz z wiceprezydentem Markiem Błasiakiem oceniła ona przebieg dotychczasowych prac wykonanych w ośrodku.

 

Krystyna Ozga podczas swojej wizyty spotkała się także z prezydent Anną Milczanowską. Panie rozmawiały o m.in. ŚDS i Narodowym Programie Przebudowy Dróg Lokalnych.

 

Środowiskowy Dom Samopomocy działa od stycznia 2011 r. Mieści się przy ul. Stara Droga 85 w Radomsku. Przebywający w nim pensjonariusze biorą udział w zajęciach terapeutycznych i różnorodnych warsztatach rozwijających sprawność i zainteresowania.

Więcej o:
dom samopomocy wojewoda łódzki dotacja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE