Mechanik pokonał GUKS Gorzkowice

Mechanik w 14. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej pokonał na własnym obiekcie GUKS Gorzkowice 2:1 (0:0).

Kibice muszą oglądać mecze stojąc za  bramą stadionuMechanik Radomsko pokonał na swoim stadionie GUKS Gorzkowice 2:1 (0:0). Mecz odbył się bez udziału publiczności. To kara za wydarzenia jakie miały miejsce podczas meczu z Astorią Szczerców.

W pierwszej połowie meczu obie drużyny nie potrafiły strzelić gola. Gorzkowice stwarzały sobie więcej sytuacji bramkowych jednak zawodnicy tego zespołu nie potrafili ich wykorzystać. Po przerwie na murawie pojawił się Łukasz Gloc, który dwukrotnie pokonał bramkarza gości w 49 i 51 minucie meczu. W 79 minucie gola kontaktowego zdobył Konrad Cichosz. Jednak to wszystko na co było stać ekipę GUKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 2:1

Mecz odbył się bez udziału publiczności jednak najwierniejsi fani zebrali się pod bramą stadionu i obserwowali spotkanie. Tak będzie jeszcze przez najbliższe 4 spotkania w Radomsku, gdyż  OZPN nałożył taką karę za rzucanie petard i butelki podczas meczu z Astorią.

FOTOGALERIA Z MECZU MECHANIK - GUKS GORZKOWICE

Zwycięstwo odniósł także LUKS Gomunice, który rozbił ostatni zespół w ligowej tabeli Omegę Kleszczów. Z tym właśnie  zespołem, na wyjeździe,  Mechanik zagra ostatni mecz rundy jesiennej. Mechanik nadal traci do lidera 3 punkty.