Jazzowo i Beatles'owo w MDK

Już w piątek, 16 marca o godzinie 19.00 na deskach sceny w Miejskim Domu Kultury jazzowo-rockową mieszankę zaprezentuje Grażyna Auguścik i brazylijski gitarzysta Paulinho Garcia.

Już w piątek, 16 marca o godzinie 19.00 na deskach sceny w Miejskim Domu Kultury jazzowo-rockową mieszankę zaprezentuje Grażyna Auguścik i brazylijski gitarzysta Paulinho Garcia. Na koncercie zostaną zaprezentowane między innymi utwory z najnowszego krążka duetu, "The Beatles Nova" w nowej, oryginalnej, bo brazylijskiej, aranżacji.

Grażyna Auguścik to wokalistka, kompozytor, producent i lider własnych zespołów w jednym. Swoje studia ukończyła Polsce, gdzie w 1988 roku wydała swą pierwszą płytę "Sunrise Sunset" - później wyjechała do Stanów, gdzie w Bostonie z wyróżnienieniem ukończyła Berklee College of Music. W Ameryce uważana jest za jedną z najciekawszych postaci w światowej branży muzycznej.

 

Paulinho Garcia to brazylijczyk mieszkający od 30 lat w Chicago - kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. Wraz z Gregiem Fishmanem tworzą duet "Two for Brazil". Współpracuje również z flecistką Julie Koidin, a z samą Grażyną Auguścik jego współpraca trwa 10 lat. Na swoim koncie ma 11 płyt, które cieszą się dużą popularnością, jest on bowiem jednym z najwybitniejszych wykonawców muzyki brazylijskiej.

 

Bilety na koncert dostąpne są w  Miejskim Domu Kultury w cenie 30 złotych.

Więcej o:
koncert mdk grazyna auguscik paulinho garcia jazz the beatles
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE