Pożegnanie Jacka Krzynówka: piłkarskie sławy przyjadą do Radomska

11 maja w naszym mieście odbędzie się wielka sportowa impreza pod hasłem "Grać jak Jacek Krzynówek". Tak Radomsko podziękuje za sukcesy piłkarzowi, które swoje pierwsze sukcesy odniósł właśnie u nas.

Jacek Krzynówek był gościem na pikniku organizowanym przez firmę TED11 maja w naszym mieście odbędzie się wielka sportowa impreza pod hasłem "Grać jak Jacek Krzynówek". Tak Radomsko podziękuje za sukcesy piłkarzowi, które swoje pierwsze sukcesy odniósł właśnie u nas.


Głównym wydarzeniem podczas imprezy pożegnalnej będzie mecz, w którym zmierzą się ze sobą przyjaciele Jacka Krzynówka oraz byli piłkarze RKS Radomsko. W chwili obecnej swoją obecność w Radomsku potwierdzili już takie piłkarskie sławy jak: Jerzy Dudek, Dariusz Dudek, Mariusz Lewandowski, Michał Żewłakow czy Tomasz Kłos. Na imprezie ma się także pojawić pochodzący z Radomska Mariusz Czerkawski. W drużynie RKS zagrają natomiast m.in. Romuald Solarek, Marek Nowicki, Mariusz Jabłoński, Dariusz Malagowski czy Krzysztof Błaszczyk.


W programie przewidziano także mecz pomiędzy młodzieżowymi zespołami z Radomska i Chrzanowic (skąd pochodzi Jacek Krzynówek), a także konkursy związane z historią RKS-u Radomsko czy biografią Jacka Krzynówka. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert znanego polskiego zespołu a jego nazwy organizatorzy nie chcą jednak póki co zdradzić.


Urząd Miasta, który jest organizatorem imprezy, chce także zorganizować wystawę pamiątek Radomszczańskiego Klubu Sportowego. Osoby, które posiadają w swoich zbiorach przedmioty związane z klubem, mogą zgłaszać się do Urzędu Miasta (pokój 204 lub 216).


W przyszłym tygodniu w Urzędzie Miasta odbędzie się spotkanie, po którym zapewne poznamy więcej szczegółów na temat zbliżającej się imprezy.

Więcej o:
jacek krzynówek pożegnanie jacka krzynówka krzynówek rks radomsko rks radomsko mecz pożegnalny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE