Liczy się tylko awans. Mechanik Radomsko gotowy do rundy wiosennej

Działacze, trener oraz kibice radomszczańskiego klubu, zjawili się w Pubie Sport Klimat aby zobaczyć drużynę Mechanika Radomsko tuż przed rundą rewanżową sezonu 2011/2012

Przezentacja Mechanika Radomsko przed rundą wiosennąDziałacze, trenerzy oraz kibice radomszczańskiego klubu, zjawili się w Pubie Sport Klimat aby zobaczyć drużynę Mechanika Radomsko tuż przed rundą rewanżową klasy okręgowej   sezonu 2011/2012.

 

Na spotkaniu zaprezentowali się nowi piłkarze Mechanika Radomsko: Przemysław Olejnik (z zawodu nauczyciel), Mariusz Kolba oraz Przemysław Krawczykowski. Dlaczego tylko trzech zawodników wzmocni zespół? - Drużyna ma potencjał i nie potrzebujemy wzmocnień aby awansować- mówi członek Zarządu Kuba Mielczarek.

 

Prezes klubu Zdzisław Dróżdż podkreślił, że liczy się tylko awans zespołu do wyższej klasy rozgrywkowej. - Mam nadzieję, dobrze by było, gdyby na jedną, dwie kolejki można przygotować się do świętowania. Ale nie zapeszajmy. Piłka jest nieobliczalna. Konkurencja jest była i będzie. Stać na awans - powiedział.

 

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej trener Rafał Ozga ocenił na bardzo udany. - Rozgrywaliśmy systematycznie sparingi. Pogoda podczas nich dopisywała. Jedyny mankament to frekwencja na treningach. Jednak wygląda to przyzwoicie i trzeba być optymistą, że będzie dobrze w meczach mistrzowskich. - poinformował.

 

Pełen optymizmu, jeżeli chodzi o awans, jest kapitan Mechanika, Marcin Antczak: Jeden jest cel. Chcemy zrobić awans i w czerwcu będziemy się cieszyć z tego awansu.

 

LUKS Gomunice, Polonia Piotrków, Zjednoczeni Bełchatów, KS Poświętne - te drużyny wymienił jako najgroźniejszych przeciwników w drodze do upragnionej IV ligi Marcin Półrola, kierownik drużyny

 

Radomszczański klub będzie starał się być profesjonalny. W planach jest wydawanie programu meczowego, będzie spiker na spotkaniu oraz ma się pojawić catering.

 

Na koniec prezentacji wzniesiono toast symboliczną lampką szampana za drużynę oraz awans do IV ligi.

 

Mamy dobrą  wiadomość dla sympatyków żółto-niebieskich. Wszystkie mecze Mechanika będzie można obejrzeć na żywo w Pubie Sport Klimat przy ul. Piastowskiej 17. To ewenement na skalę kraju gdzie mecze okręgówki zobaczymy na żywo. Wszystko to po to aby wspólnie kibicować radomszczańskiej drużynie.

 

 

Kadra Mechanika na rundę wiosenną:
Bramkarze: Mariusz Rozpędek, Sebastian Błasiak
Obrońcy: Sławomir Makowski, Cezary Michalak, Mariusz Kolba, Krzysztof Kociuga, Adrian Lenart, Rafał Radziejewski, Dariusz Frączyk, Marek Woźniak, Łukasz Dryja
Pomocnicy: Marek Brych, Marcin Antczak, Adam Olejnik, Sebastian Mysłek, Marek Michalski, Przemysław Krawczykowski,
Napastnicy: Łukasz Gloc, Tomasz Walioszczyk, Mateusz Majak, Przemysław Olejnik, Tomasz Bąkowicz
Przybyli: Przemysław Krawczykowski - powrót z wypożyczenia z LUKS Gomunice, Przemysław Olejnik - powrót z wypożyczenia ze Świtu Kamieńsk, Mariusz Kolba - Partyzant Radoszyce oraz Tomasz Bąkowicz z drużyny juniorów
Ubyli: Jakub Buliński, Piotr Dłubak, Piotr Nowaczyk - wszyscy wypożyczeni do Świtu Kamieńsk oraz Rafał Dawid, który zrezygnował z gry.

Więcej o:
rks radomsko uks mechanik piłka nożna kibice kibice rks radomsko runda wiosenna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE