Na wiosnę wymień garderobę!

Z okazji zbliżającej się kalendarzowej wiosny ogłaszamy WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY! Zapraszamy na imprezę pod nazwą "Podaj dalej"!

Z okazji zbliżającej się kalendarzowej wiosny ogłaszamy WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY! Zapraszamy na imprezę pod nazwą "Podaj dalej", podczas której będziecie mogli wymienić nieużywane już rzeczy na inne!

 

O co chodzi?

Każdy z nas ma w domu nieużywane już ciuchy, przeczytane książki, biżuterię, szale czy torebki, które już się nam nie podobają. Ale to nie znaczy, że nie będą podobać się innym! Dlatego zapraszamy Was na tzw. swap party pod nazwą Wiosenne Wietrzenie Szafy - Podaj Dalej, podczas ktorego będziecie mogli wymienić swoje skarby!

 

Gdzie i kiedy?

Skoro ma to być wiosenne wietrzenie szafy, to zapraszamy Was 21 marca (pierwszy dzień kalendarzowej wiosny) do lokalu Al Piramida (ul. Krakowska 19) na godzinę 18.00.

 

Jak to będzie wyglądać?

1. Podczas naszej imprezy "Podaj dalej" będziemy wymieniać się ciuchami, biżuterią, szalami, torebkami, książkami czy płytami CD.

2. Przyniesione przez Was rzeczy muszą być w dobrym stanie - uprane, wyprasowane - takie, jakie sami chcielibyście dostać.

3. Wszystkie rzeczy do wymiany wyłożymy na stolikach i kanapach, a Was i Wasze stoiska specjalnie oznaczymy, żeby łatwo było odnaleźć właścicieli.

4. Kiedy znajdziecie coś ciekawego na stoiskach innych osób, będziecie mogli negocjować warunki wymiany (rzecz za rzecz a może za symboliczną kwotę? To od Was zależy na jakich warunkach się wymienicie).

5. Nie gwarantujemy, że uda Ci się wymienić wszystkie rzeczy, bo to zależy od samych uczestników.

6. Najważniejsze - baw się dobrze, wypij kawę/ herbatę, poznawaj nowych ludzi - na pewno będzie fajnie!

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli masz jakieś pytania związane z Wiosennym Wietrzeniem Szafy - Podaj Dalej - napisz do nas, pomożemy: k.przepiora@radomsko24.pl!

Więcej o:
ubrania wymiana zabawa książki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE