III Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości

Już po raz trzeci Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa ogłasiła Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości.

Już po raz trzeci Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa ogłasiła Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości.


Konkurs adresowany jest do tych firm działających na terenie Miasta Radomska i Powiatu Radomszczańskiego, które pragną się wyróżnić, gdyż ideą jego  jest wyłonienie najlepiej prosperujących firm oraz ich promocja.

 

W tym roku uznanie można zdobyć w kategoriach: Firma Roku (podkategorie: mikroprzedsiębiorstwa - zatrudniające do 9 pracowników, małe przedsiębiorstwa, zatrudniające od 10 do 49 pracowników, średnie przedsiębiorstwa, w których pracuje od 50 do 99 osób, oraz duże, z liczbą pracowników powyżej 100) i Debiut Roku.

 

Do udziału w konkursie zachęca się przede wszystkim członków Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej, Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, Zrzeszenia Handlu i Usług, a także pozostałe firmy, które nie należą do żadnego zrzeszenia. Zgłoszenia będą przyjmowane w Sekretariacie Konkursu w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej, przy ulicy Kościuszki 6 pokój 212 do 6 kwietnia br.

 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronach: www.riph.radomsko.pl, www.radomsko.pl, www.radomszczanski.pl oraz w Sekretariacie Konkursu.

 

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbędzie się 20 kwietnia. Każdy z uczestników otrzyma dyplom potwierdzający udział w konkursie, a zwycięzcy każdej kategorii (wcześniej zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu i przychylnie zweryfikowani w trakcie wizyty członków Kapituły Konkursowej) otrzymają Statuetki i Pakiety Promocyjne.

 

Honorowy Patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Łódzkiego i Wojewoda Łódzki. Natomiast patronami są Prezydent Miasta Radomska i Starosta Powiatu Radomszczańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Więcej o:
riph radomszczanska gala przedsiebiorczosci firma biznes
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE