Jacek Zacharewicz: "Nie obiecuję. Buduję"

Jacek Zacharewicz oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą do Sejmu RP. Dziś na konferencji prasowej razem ze swoimi sympatykami i przyjaciółmi, zaprezentował plakat, hasło wyborcze, a także... ››

Podczas konferencji zaprezentowano adres strony internetowej  kandydataJacek Zacharewicz oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą do Sejmu RP. Dziś na konferencji prasowej razem ze swoimi sympatykami i przyjaciółmi, zaprezentował plakat, hasło wyborcze, a także adres strony internetowej.

- Podjąłem decyzję o ponownym kandydowaniu. Jestem przekonany, że Platforma Obywatelska w najlepszy sposób będzie służyła Polakom w budowie i unowocześnianiu naszego kraju - powiedział  na wstępie.

Jacek Zacharewicz w swojej wypowiedzi wspomniał także o naszym regionie: - Województwo łódzkie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów pod względem infrastruktury. W województwie łódzkim powstaje najwięcej autostrad i dróg lokalnych.

Konferencja odbyła się na placu 3 Maja. Przed samym wystąpieniem Zacharewicza kilka słów na jego temat powiedzieli Magdalena Spólnicka (radna miejska z Klubu Radnych PO), a także Jakub Jędrzejczak (radny sejmiku województwa łódzkiego).

"Nie obiecuję. Buduję" to hasło wyborcze Jacka Zacharewicza. Podczas konferencji podkreślono, że hasło to w najlepszy sposób oddaje podejście kandydata zarówno do dotychczasowej pracy zawodowej, jak i działalności politycznej. Podkreślono także, iż Jacek Zacharewicz potrafi skupić wokół siebie wielu ludzi i zachęcić ich do działania.

Ciekawym tłem dla przemawiających byli sympatycy i przyjaciele Jacka Zacharewicza, którzy stojąc nieco z tyłu w rzędzie zaprezentowali plakat oraz adres strony internetowej. Mieli oni na sobie specjalnie przygotowane niebieskie koszulki z białym napisem z przodu o treści "Nie składa obietnic bez pokrycia. Głosuję na Zacharewicza!" oraz z numerem 2 z tyłu (jest to numer na liście kandydatów) i nazwiskiem Zacharewicz.

Wspomniana strona internetowa znajduje się pod adresem www.zacharewicz.pl. Dominują tam odcienie koloru błękitnego. Przeczytać można m.in. biografię posła, nieco na temat jego życia prywatnego oraz kilka słów o doświadczeniach związanych z polityką. Ciekawy jest także dział "Multimedia" będący zbiorem zdjęć i filmów. Poseł Jacek Zacharewicz ma także konto na Facebooku, i co ważne - jest tam bardzo aktywny, umieszcza zdjęcia, filmy, komentuje wydarzenia.

Po konferencji Jacek Zacharewicz oraz inni uczestnicy rozdawali przechodniom materiały informacyjne "Polska w budowie", podsumowujące pozytywne zmiany jakie zaszły w Polsce w ostatnich latach.

Jacek Zacharewicz zasiada w sejmie od 2007 roku. W poprzednich wyborach uzyskał 9579 głosów. W najbliższych wyborach będzie kandydował z drugiego miejsca na liście Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP.O wyborach parlamentarnych możesz też podyskutować na naszym FORUM

 


Więcej o:
jacek zacharewicz poseł sejm wybory
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE