Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

Jak co roku w Mikołajki odbył się w radomszczańskiej hali sportowej Turniej Gier i Zabaw klas 4 o Puchar Prezydenta Miasta Radomska.

Jak co roku w Mikołajki odbył sie w radomszczańskiej hali sportowej Turniej Gier i Zabaw o Puchar Prezydenta Miasta Radomska. Do rywalizacji przystąpiły dzieci z klas czwartych ze wszystkich dziesieciu radomszczańskich podstawówek. Zwyciężyła PSP 6.

Organizatorem zawodów jest corocznie Wydział Kultury i Promocji Miasta Radomska oraz Szkolny Związek Sportowy. Zespoły składające się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców rywalizowały w dwunastu konkurencjach. W niektórych udział mogli wziąć równiez opiekunowie drużyn. W tym roku najlepsi okazali się uczniowie PSP 6 którzy zdobyli 102 pkt. Drugie miejsce zajęli uczniowie PSP 8 (87pkt.) a trzecie PSP 5 (85 pkt.) Zwycięzcy odebrali z rąk wiceprezydenta Marka Błasiaka puchar, ponadto wszystkie szkoły obdarowane zostały sprzetem sportowym a uczestnicy mikołajkowymi prezentami.