Huawei Nova 8i: z niezwykłymi funkcjami i wydajnością

Huawei Nova 8i: z niezwykłymi funkcjami i wydajnością

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się z dnia na dzień i staje się istotną częścią naszego życia. Najszybciej rozwijającymi się technologiami na świecie są smartfony znane również jako telefony komórkowe lub telefony komórkowe. Wszyscy ludzie na całym świecie używają tych smartfonów do łączenia się ze sobą, ale ich funkcja nie ogranicza się do łączności między ludźmi. Obecnie smartfony te mają wiele innych funkcji, takich jak systemy kamer, wyświetlanie ekranu, pamięć i wiele innych funkcji.

Ta pandemia i wynikająca z niej blokada sprawiają, że wiele osób jest bardziej niż kiedykolwiek uzależnionych od swoich gadżetów.

Dzięki Huawei, który jest czołowym producentem sprzętu telekomunikacyjnego na świecie, wymyśla świetne rozwiązanie i wprowadza na rynek swój najnowszy telefon komórkowy, smartfon Nova 8i. Bez wątpienia istnieją firmy produkujące smartfony, ale jest kilka powodów, dla których warto sięgnąć po Huawei Nova 8i.

Niezwykły super stylowy design

Ten projekt jest kontynuacją produktu serii Nova, który z łatwością może przyciągnąć młody rynek ze względu na swój zabójczy wygląd. Ma 6,67-calowy bezramkowy wyświetlacz, a jego krzywizna 4D sprawia, że ten smartfon jest bardziej elegancki, a także zapewnia wyjątkowo gładkość w dłoniach. Jego gładko zaokrąglone krawędzie to kunszt nowoczesnej inżynierii. Niezwykle wąskie ramki zapewniają niekończącą się rozrywkę, jego wyświetlacz ma świetną jakość obrazu o rozdzielczości 2376 x 1080 FHD Plus z białą paletą kolorów. Huawei Nova 8i występuje w dwóch kolorach czarnym i różowym.

Niesamowity system kamer AI

W dzisiejszych czasach każdy chce uchwycić najlepsze momenty na zdjęciu z niespotykanym bogactwem szczegółów.Dzięki dużemu, nowoczesnemu czujnikowi 64 MP, który pomaga robić jasne i wyraźne zdjęcia z bliska i z daleka. 120-stopniowy ultraszerokokątny obiektyw pozwala uzyskać więcej wrażeń w jednym kadrze. Jedną z najlepszych funkcji, które najbardziej mi się podobają, są super nocne ujęcia, których nocne ujęcie pomoże ci zobaczyć widoki, które wcześniej były ukryte w ciemności.

Oto specyfikacje aparatu Huawei Nova 8i;

Aparat 64 MP ze standardowym obiektywem f/1,9

Aparat 8 MP z ultraszerokokątnym obiektywem f/2,4

Aparat 2 MP z obiektywem makro f/2,4

Aparat 2 MP z obiektywem do pomiaru głębi f/2,4 

Wydajność

Mówiąc o jego wydajności jest to niezwykła maszyna z procesor Qualcomm Snapdragon 662 i GPU Adreno 610. Możesz łatwo grać w wysokiej klasy gry wydajnościowe, takie jak PUBG lub Asphalt 9, na Huawei Nova 8i, ponieważ ma 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci ROM, które można wykorzystać do przechowywania dużych ilości danych.

Super szybkie ładowanie

Mówiąc o szybkości ładowania, jest wyposażony w 66-watową ładowarkę Huawei Supercharger, której naładowanie baterii do 80% może zająć 20 minut.

Przy normalnym obciążeniu jednostka przechodzi przez każde z zadań, które jej zlecasz. Sprawdza się również pod większym obciążeniem. Są jednak momenty, w których występuje niewielkie opóźnienie w ładowaniu, chociaż nic, co powoduje drgania lub opóźnienia w menu i tym podobnych. Wielozadaniowość jest również zarządzana całkiem dobrze, bez znaczących problemów lub opóźnień, o których można by mówić. Możesz otwierać wiele aplikacji i łatwo przełączać się między nimi. Żywotność baterii z baterii 4300 mAh jest dobra. Udało mu się z łatwością osiągnąć 36-40 godzin bezawaryjnej pracy przy około 10-12 godzinach użytkowania przy większym obciążeniu. Nie jest to najlepsze, jakiego doświadczyłem, ale w przypadku współczesnego smartfona klasy średniej wykonuje zadanie wystarczająco dobrze.

Streszczenie

Istnieje kilka unikalnych funkcji, które sprawiają, że HUAWEI nova 8i różni się od innych, takich jak pukanie w ekran, aby uzyskać zrzut ekranu. Istnieje wbudowana aplikacja o nazwie Huawei MeeTime, która umożliwia wykonywanie połączeń twarzą w twarz ze znajomymi i rodziną, a także umożliwia udostępnianie ekranu na urządzeniu Huawei nawet przy słabym połączeniu.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE