Fest w Porę. Czy będzie konkurencją dla Festiwalu Zalewajki?

Ada Lewandowska i Agnieszka Szydziak mają zaszczyt zaprosić radomszczan na pierwszą edycję festiwalu kulinarnego Fest w Porę 27 października 2013r.

Ada Lewandowska i Agnieszka Szydziak mają zaszczyt zaprosić radomszczan na pierwszą edycję festiwalu Fest w Porę 27 października 2013r.
Fest w Porę to festiwal kulinarny, w trakcie którego pomysłodawcy i organizatorzy zamierzają pokazać mieszkańcom naszego miasta, jak zdrowo i smacznie odżywiać się wykorzystując lokalne produkty.

- Celem akcji są działania animacyjne, które przedstawią radomszczanom ogrom regionalnych bogactw naturalnych i kulturowych do użycia w kuchni z wykorzystaniem działań propagujących ekologię i wsparciem lokalnej przedsiębiorczości. Festiwal skierowany jest nie tylko do uczestników dorosłych, ale również dla dzieci, w których ma wykreować pozytywne nawyki żywieniowe - mówią organizatorki.

Dorośli odnajdą zaś celebrację posiłków i ich kulturę, będą także mieli sposobność, by rozwijać swoje kulinarne pasje. W dobie Masterchefa, Kuchennych Rewolucji, Pyszne 25, czy Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki gotowanie staje się wszak coraz modniejsze. Festiwalowi Fest w Porę towarzyszyć będą warsztaty kulinarne oraz wystawa fotograficzna nawiązująca do tematu.

Dzięki wsparciu klubu Belfast, czy Studiu Robię Dobrze Fest w Porę ma szansę zaistnieć wśród mieszkańców, pokazać pasję gotowania i zaprosić do współpracy każdego, kto chce współtworzyć formułę festiwalu.


Pub Belfast, ul. Kasztelańska 3, niedziela 27 października godz. 15-18.

Portal Radomsko 24.pl jest patronem medialnym akcji.

Więcej o:
fest w porę warsztaty kulinarne festiwal kulinarny gotowanie nawyki żywieniowe odżywianie się belfast pub belfast
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE