Drużyny RAP Radomsko zwyciężyły w Sosnowcu i Pruszkowie

Drużyny RAP Radomsko zwyciężyły w Sosnowcu i Pruszkowie Fot. RAP Radomsko

Bardzo dobre występy zanotowały drużyny RAP Radomsko z rocznika 2013 i 2014. Ci pierwsi wygrali turniej w Pruszkowie, a ich młodsi koledzy w Sosnowcu.

Podopieczni trenera Krzysztofa Kowalskiego grali w Arenie Piłkarskiej Pruszków w ramach Ligi Zimowej wyjątkowo efektownie m.in z Piastem Piastów i Polonezem Warszawa. Zajęli tutaj pierwsze miejsce.

Świetna postawa spodobała się organizatorom turnieju, którzy nagrodzili Jana Kowalczyka statuetką najlepszego bramkarza, a Cyryla Struzika najlepszym piłkarzem turnieju.

Najlepsza ofensywa turnieju International Ekstraliga Talentów w Sosnowcu po raz drugi. Tym razem, po ten tytuł sięgnęli chłopcy z rocznika 2014 Akademii RAP Radomsko.

Podopieczni trenera Mateusza Walaszczyka mieli w sobotę okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle zespołów z południa Polski, w tym m.in. APN Czeladź, Stadion Śląski Chorzów czy Unia Oświęcim.

W turnieju nie jest prowadzona klasyczna punktacja, tylko nagradza się zespoły za skuteczność i efektowną postawę na boisku.

Skuteczna i ofensywa gra zespołu zaowocowała nagrodą indywidualną, jaką zdobył Oliwier Wiciński dla najlepszego strzelca zawodów.

Więcej o:
rap rap radomsko turniej rap radomsko drużyna rap radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE