Apel przewodniczącego Rafała Dębskiego: Idźmy na wybory europejskie 9 czerwca

Apel przewodniczącego Rafała Dębskiego: Idźmy na wybory europejskie 9 czerwca

O udział wyborach do Parlamentu Europejskiego, bez względu na sympatie polityczne, zaapelował Rafał Dębski, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomsku. W niedzielę, 9 czerwca, wybierzemy 53 polskich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego.

Z apelem o uczestnictwo w wyborach europejskich zwrócili się do mieszkańców Radomska Rafał Dębski, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomsku.

- W 1989 roku każdy pojedynczy głos miał znaczenie i odmienił losy naszej ojczyzny. Dla wielu z Nas coś co nie było możliwe stało się realne. To Polacy mocą swojego głosu powiedzieli zdecydowane NIE autorytarnej władzy. To za sprawą wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu Polska jest dziś w Unii Europejskiej. To Wasz głos zdecydował, że dzięki unijnym środkom zmienia się nasza mała ojczyzna – przypomina Rafał Dębski.

Przewodniczący wskazał, że to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej, niż nasze zdolności. Dodał, że to nasz głos zdecyduje jaką Wspólnotę Europejską będziemy budować dla naszych dzieci, w jakim kierunku będziemy dążyć by zachować wolność i demokrację.

- 9 czerwca idźmy tłumnie na wybory i oddajmy głos, bo każdy głos ma siłę, aby zmienić Polskę na lepsze. Drodzy mieszkańcy wspólnie wybierzmy uśmiechniętą, radosną i pełną pozytywnych emocji Europę. Wierzę, że kolejny raz dokonamy wspólnej zmiany - apeluje.

Więcej o:
rafał dębski wybory wybory 2024 eurowybory
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE