1423 nowe zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim. 12 osób zmarło

1423 nowe zakażenia koronawirusem w woj. łódzkim. 12 osób zmarło Fot. pixabay.com

Jak poinformował Urząd Wojewódzki, w województwie łódzkim odnotowano 1423 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 12 osób zmarło, w tym czworo mieszkańców powiatu radomszczańskiego.

(stan na 27 października 2020 r. – godz. 11.00)

Kolejne 192 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

- Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 20547
- Liczbaosóbaktualniezakażonych:12171
- Liczbaosóbobjętychkwarantanną: 23966
- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2635
- Liczbaosób, którewyzdrowiały: 7997
- Liczbaosób, którezmarły: 379

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 3054

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 20547

Osoby zmarłe

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci kolejnych osób, zakażonych koronawirusem.

Zmarłe osoby to:

- 73-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

- 74-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu wieruszowskiego.

- 76-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 66-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodziła z powiatu łódzkiego.

- 73-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 81-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 84-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu skierniewickiego.

- 86-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 91-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus koronawirus województwo łódzkie śmierć

Załączniki

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE