Wreszcie zwycięstwo piłkarzy Mechanika

Drużyna Mechanika wygrała 2-0 wyjazdowe spotkanie z drugim w tabeli LKS Mierzyn. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Marek Woźniak w 50 i Adam Olejnik w 72 minucie. Trzy punkty zdobyte w meczu nie... ››

Drużyna Mechanika wygrała 2-0 wyjazdowe spotkanie z drugim w tabeli LKS Mierzyn. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Marek Woźniak w 50 i Adam Olejnik w 72 minucie. Trzy punkty zdobyte w meczu nie poprawiły sytuacji naszej drużyny w walce o utrzymanie w lidze okregowej. Zagrożone degradacją do A klasy zespoły z Kleszczowa i Poświętnego również wygrały swoje mecze. Gerlach Drzewica - Omega II Kleszczów 2:4 (2:1), KS Poświętne - Polonia Piotrków 2:1 (1:0)

W tabeli Mechanik nadal znajduje się w strefie spadkowej, a do końca rozgrywek pozostały tylko trzy kolejki. W tej sytuacji bardzo ważne spotkania  odbedą sie w najbliższy  czwartek i niedzielę na stadionie przy Brzeźnickiej. Mechanik najpierw zmierzy się z KS Poświętne, a trzy dni później z Polonią Piotrków. Naszej drużynie przydałby się głośny doping i zapełnione trybuny.