Radomsko, Łódzkie 5o Czwartek, 15 Listopada 2018

Magazynier - kobiety i mężczyźni

Data dodania:
Zatrudnimy od zaraz Operatorów wózka widłowego do pracy w Ruszczynie.

OFERUJEMY
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 15 zł brutto/h oraz atrakcyjną premię
- dodatek za pracę w nocy oraz za pracę w warunkach magazynowych
dla chętnych możliwość ustalenia dodatkowo płatnych nadgodzin
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

ZADANIA
załadunek i rozładunek towaru z wykorzystaniem wózka widłowego
przepakowywanie oraz kompletacja towaru
przewożenie towaru z działu produkcji do magazynu
wykonywanie innych prac magazynowych

OCZEKIWANIA
uprawnienia do obsługi wózków widłowych
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00) od poniedziałku do piątku
100.00 zł
Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.
+48506561604
a.gacparska@ksservice.pl