Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Medalowe rozpoczęcie sezonu karateków „Randori” - Radomsko24.pl

Medalowe rozpoczęcie sezonu karateków „Randori”

W sobotę 6 października, Natalia Dudek reprezentantka radomszczańskiego Klubu Karate „Randori” stanęła dwukrotnie na podium podczas VIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Natalia Dudek, wywalczyła złoto w kategorii kumite i kata. W tym samym czasie, jej opiekun sensei Michał Błach, w Dojo Stara Wieś uczestniczył w seminarium karate kyokushin. Pod okiem Eugeniusza Dadzibuga – legendy karate, doskonalił technikę kumite.

Wcześniej bo pod koniec września, podczas VIII Galizia Cup w Leżajsku, na podium stanęła Natalia Dudek, zdobywając złoto, a Marta Łysik wywalczyła brąz. Adam Nowak i Agata Sobieraj po ciężkich walkach zajęli czwarte miejsca.

Przed zawodnikami „Randori” kolejne starty. 14 października wezmą udział  w turnieju Karate Karate Uechi Ryu w Częstochowie.