Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Brązowy medal w deblu tenisistów - Radomsko24.pl

Brązowy medal w deblu tenisistów

W sobotę 22 kwietnia, w Skierniewicach rozgrywano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego kadetów w tenisie stołowym.

W zawodach startowało kilku zawodników UMLKS Radomsko, a najlepszy wynik zanotowała Weronika Zarębska, która w grze deblowej w parze z Wiktorią Paluch z ULKS Szynczyce zdobyła brązowy medal.

W grze pojedynczej Weronika Zarębska uplasowała się na miejscach 5-6 , a w mixcie razem z Mateuszem Czaplą 5-8.

Z kolei Mateusz Czapla w singlu został sklasyfikowany został  na miejscach 9-16, a w deblu z Miłoszem Gapikiem z LKS Łobudzice, na miejscach 5-8.

W maju, zawodnicy UMLKS Radomsko wystartują w Mistrzostwach woj. łódzkiego zrzeszenia LZS we wszystkich kategoriach wiekowych.